Y Ü K L E N İ Y O R
TGL - Ekip Arkadaşları Arıyoruz

Türkiye'nin ilk e spor organizasyon şirketi olarak yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Kendi yeteneklerinize uygun bir şekilde başvuru yapabilir ve aramızda yerini alabilirsin. Aşağıda tüm kariyer olanaklarını ve sorumluluklarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için discord.gg/tgl adresine bekleriz!

TGL Kariyer Olanakları Nelerdir?

TGL her alanda gelişmeyi hedefleyen bir topluluktur. Bu nedenle her türlü yeteneği aramızda görmek istiyoruz. Temelde espor kuruluşu olsak da hedeflerimiz kısıtlı değil. Şu anlık aramıza Organizasyon Yöneticisi, Yönetici Asistanı, Moderatör, Hakem, Grafik Tasarımcı, Yayıncı, İçerik Üreticisi, AR-GE Ekibi, Yazılımcı, Oyun Geliştirici, İçerik Yazarı, Takım Menajeri, Takım Koçu ve Takım Oyuncusu aramaktayız. Siz de bu alanlardan biriyle ya da birden fazla alanla ilgileniyorsanız İletişim sayfamızdan başvurabilirsiniz.

TGL Kariyer Olanakları

Organizasyon Yöneticisi Nedir?

TGL devamlı yeni turnuvalar ve organizasyonlar düzenliyoruz. Bu organizasyonlarımız devamlı aktif yöneticilere ihtiyaç duyuyor. Siz de turnuva işleyişinden anlıyorsanız ve takımları yönetmek konusunda tecrübeniz varsa Organizasyon Yöneticisi için başvurabilirsiniz.

Yönetici Asistanı Nedir

TGL içerisinde devamlı projeler yapıyoruz ve hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak yeni insanlarla tanışıyoruz. Yöneticiler aynı anda 20 farklı kişiyle iletişime geçmek zorunda kalabiliyor. Bu durumda devreye Yönetici Asistanları giriyor. Yönetici Asistanları farklı kişilere ulaşma ve yönetim kısmında destek olmak insanlar için en uygun pozisyondur.

Moderatör Nedir?

TGL Discord topluluğunda (şimdilik) 7000'den fazla kişi bulunmakta. Özellikle turnuva zamanları ise topluluğumuz oldukça aktif oluyor. Aktif ve yoğun dönemlerde ise sohbette düzenin sağlanması gerekiyor. Sohbette düzeni sağlayacak kişiler ise Moderatörlerdir. Siz de toplulukla iletişim halinde olmak ve düzeni korumaya yardımcı olmak istiyorsanız Moderatör olabilirsiniz.

Hakem Nedir?

Türkiye'nin ilk e spor organizasyon şirketi olarak birçok turnuva düzenliyoruz. Bu turnuvalarda da kendi hakemlerimizi görevlendiriyoruz. Siz de turnuvalarda hakemlik yapmak istiyorsanız bu görev tam size göre!

Grafik Tasarımcı

Yaptığımız etkinlikler, paylaştığımız gönderilerin her birinin çok önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden de yaptığımız her videonun, görselin ve medyanın göz alıcı olmasını istiyoruz. Siz de yaratıcılığınızı konuşturmak ve ihtişamlı içerikler tasarlamak istiyorsanız Grafik Tasarımcı alanına başvurabilirsiniz

Yayıncı

TGL ve VALOCUP gibi birçok büyük etkinlik düzenliyoruz. Düzenlediğimiz büyük etkinlikleri de canlı yayınlarda sunuyoruz. Siz de yayınlarımızda yer almak istiyorsanız Yayıncı başvurusu yapabilirsiniz!

İçerik Üreticisi

Sosyal medyadaki varlığımız bizim için en önemli şeylerden. Bu yüzden de devamlı yeni içerik ve projelerle harekete geçmeliyiz. Bu alanda bize yardım edebileceğini düşünüyorsan İçerik Üreticisi olarak başvurabilirsin.

AR-GE Ekibi

Araştırılacak ve geliştirilecek konuların sonu yok. Ucu olmayan bu alanda devamlı beyin fırtınası yapıyoruz ve inanılmaz fikirlerle e spor dünyasını sarsmaya geliyoruz. Buraya birçok güzel fikirle geldik ve bundan sonra inanılmaz fikirlerle yükselişe geçiyoruz.

Yazılımcı

Geliştirdiğimiz projelerin bir kısmında yazılım uzmanlarına ihtiyacımız oluyor. Siz de yazılımdan anlıyorsanız ve çeşitli fikirlerin hayata geçirilmesinde yardımcı olmak istiyorsanız Yazılımcı başvurunuzu bekliyoruz.

Oyun Geliştirici

Bu henüz bir sır ancak oyun geliştiriyoruz. Siz de oyun geliştirmenin herhangi bir alanında bize yardımcı olmak istiyorsanız başvurunuz bekliyoruz.

İçerik Yazarı

İçerik yazarlarımız paylaşılan gönderilerin, projelerin ve bu sayfadaki gibi haberlerin metninden sorumludur. "Ben de yazı yazarım, çok da güzel yazarım." diyorsanız İçerik Yazarı başvurunuzu bekliyoruz!

Takım Menajeri

Espor alanında birçok takım barındırmayı hedefliyoruz ve her takımın kendine ait ihtiyaçları var. Bu alanda en büyük ihtiyaçlarımızdan birisi Takım Menajerleri. Menajerler oyun alanına göre farklı görevler edinebiliyor. Yine de ilk göreviniz takım içerisindeki iletişimi sağlamak ve yönetimle takım arasında bir köprü olmak. Siz de profesyonel oyun takımlarımızdan sorumlu olmak istiyorsanız Takım Menajeri başvurunuzu bekliyoruz.

Takım Koçu

Takımlarımızın bir diğer ihtiyacı ise Takım Koçları. Koçlar takımı eğitmekle ve geliştirmekte sorumludur. Bunun içinse yüksek oyun bilgisine ihtiyaç duyarlar. Siz de oyun bilginize güveniyorsanız ve bir fark yaratmak istiyorsanız Takım Koçu başvurunuzu bekliyoruz.

Takım Oyuncusu

Fazla söze gerek yok. Espor takımı için ilk gereken şey oyuncudur. İyi oynuyorsanız ve profesyonelliği hedefliyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

Başvurunuzu Bekliyoruz!

Alanınız her ne olursa olsun, TGL içinde hayalleri olan insanlara daima yerimiz var.

Author
Yazar : Emre "Night" Altınok

TGL şirketinde genel müdür, FOX Balance espor takımının yöneticisi ve oyun hayranı. Bir gün yeniden yayın açmayı hayal ediyorum.